PDA100B-24VG
- Manufacturer Part Number:
- PDA100B-24VG
- Part of Description:
- LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.1A
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 4.1A
- Dimming :
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 100 W
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 9.49" L x 2.32" W x 1.54" H (241.0mm x 59.0mm x 39.0mm)
- Type :
- Constant Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 304VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output :
- 24V