PDA040B-700B
- Manufacturer Part Number:
- PDA040B-700B
- Part of Description:
- LED DVR CC AC/DC 37.8-54V 700MA
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Power (Watts) :
- 40 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 6.48" L x 1.69" W x 1.26" H (164.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 37.8 ~ 54V