PDA015A-350C
- Manufacturer Part Number:
- PDA015A-350C
- Part of Description:
- LED DVR CC AC/DC 17.5-42V 400MA
- Approval Agency :
- CE, C-Tick, CQC, GS
- Current - Output (Max) :
- 400mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 77%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 5.20" L x 1.57" W x 0.83" H (132.0mm x 40.0mm x 21.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Terminal Block
- Voltage - Input (Max) :
- 264VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 211VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.95 kV
- Voltage - Output :
- 17.5 ~ 42V