TRV-075S105ST
Manufacturer Part Number:
TRV-075S105ST
Part of Description:
LED DRIVER CV AC/DC 105V 710MA
Current - Output (Max) :
710mA
Dimming :
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
75 W
Size / Dimension :
7.24" L x 2.66" W x 1.44" H (184.0mm x 67.5mm x 36.5mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
105V