PDA012B-350C-R
- Manufacturer Part Number:
- PDA012B-350C-R
- Part of Description:
- LED DRIVER CC AC/DC 20-34.4V
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 77%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 12 W
- Size / Dimension :
- 5.20" L x 1.20" W x 0.90" H (132.0mm x 30.0mm x 22.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Input (Max) :
- 136VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 20 ~ 34.4V