HLG-480H-36B
Manufacturer Part Number:
HLG-480H-36B
Part of Description:
LED DVR CC/CV AC/DC 18-36V 13.3A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
13.3A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
95.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
479 W
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
18 ~ 36V