HLG-100H-42
Manufacturer Part Number:
HLG-100H-42
Part of Description:
LED DVR CC/CV AC/DC 21-42V 2.28A
Current - Output (Max) :
2.28A
Dimming :
Efficiency :
93%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
96 W
Size / Dimension :
7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
21 ~ 42V