IDPV-25-60
Manufacturer Part Number:
IDPV-25-60
Part of Description:
I/P:90-295VAC O/P:+60V 0.42A
Current - Output (Max) :
420mA
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
84%
Operating Temperature :
-20°C ~ 45°C
Power (Watts) :
25 W
Size / Dimension :
4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Voltage - Input (Max) :
295VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
60V