IDPV-25A-24
Manufacturer Part Number:
IDPV-25A-24
Part of Description:
LED POWER SUPPLIES 25.2W 24V 1.0
Current - Output (Max) :
1.05A
Dimming :
PWM
Efficiency :
81%
Operating Temperature :
-20°C ~ 45°C
Power (Watts) :
25 W
Size / Dimension :
4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Voltage - Input (Max) :
295VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
24V