HLG-80H-24B
Manufacturer Part Number:
HLG-80H-24B
Part of Description:
LED DVR CC/CV ACDC 14.4-24V 3.4A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cULus, cURus, PSE, RCM, TUV, UL
Current - Output (Max) :
3.4A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
90.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
82 W
Size / Dimension :
6.76" L x 2.42" W x 1.53" H (171.8mm x 61.5mm x 38.8mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
14.4 ~ 24V