HLG-480H-30
Manufacturer Part Number:
HLG-480H-30
Part of Description:
LED DRVR CC/CV AC/DC 15-30V 16A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
16A
Dimming :
Efficiency :
95%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
480 W
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
15 ~ 30V