HLG-320H-24B
Manufacturer Part Number:
HLG-320H-24B
Part of Description:
LED DVR CC/CV ACDC 12-24V 13.34A
Current - Output (Max) :
13.34A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
94.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
320 W
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
24V