HLG-320H-30A
Manufacturer Part Number:
HLG-320H-30A
Part of Description:
LED DVR CC/CV AC/DC 26-32V 10.7A
Current - Output (Max) :
10.7A
Dimming :
Efficiency :
94.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
321 W
Ratings :
IP65
Size / Dimension :
8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
26 ~ 32V