USCO-150140GC
- Manufacturer Part Number:
- USCO-150140GC
- Part of Description:
- USCO-PRO 150W DIMMING, IP67
- Current - Output (Max) :
- 1.4A
- Efficiency :
- 93%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 7.99" L x 2.68" W x 1.46" H (203.0mm x 68.0mm x 37.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 99VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 72 ~ 214V