LED25W-24-C1040-TE
- Manufacturer Part Number:
- LED25W-24-C1040-TE
- Part of Description:
- LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 1.04A
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 1.04A
- Dimming :
- ELV
- Efficiency :
- 83%
- Power (Watts) :
- 25 W
- Ratings :
- IP66, NEMA 4
- Size / Dimension :
- 3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 12 ~ 24V