USCO-320210GA
- Manufacturer Part Number:
- USCO-320210GA
- Part of Description:
- USCO-PRO 320W DIMMING, IP67
- Current - Output (Max) :
- 2.1A
- Efficiency :
- 94.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 320 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 8.31" L x 3.94" W x 1.50" H (211.0mm x 100.0mm x 38.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 99VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 90 ~ 225V