LPV-150-24
- Manufacturer Part Number:
- LPV-150-24
- Part of Description:
- LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.3A
- Current - Output (Max) :
- 6.3A
- Dimming :
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- 151 W
- Size / Dimension :
- 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 180VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 24V