HLG-320H-24
- Manufacturer Part Number:
- HLG-320H-24
- Part of Description:
- LED DVR CC/CV ACDC 24V 13.34A
- Current - Output (Max) :
- 13.34A
- Dimming :
- Efficiency :
- 94.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 320 W
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 24V