LED40W-030-C1300-D
- Manufacturer Part Number:
- LED40W-030-C1300-D
- Part of Description:
- LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 1.3A
- Current - Output (Max) :
- 1.3A
- Efficiency :
- 86%
- Power (Watts) :
- 40 W
- Size / Dimension :
- 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 10 ~ 30V