EBR015U-0350-42
- Manufacturer Part Number:
- EBR015U-0350-42
- Part of Description:
- LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 350MA
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.28" Dia x 1.25" H (57.9mm x 31.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 132VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 30 ~ 42V