PLED75W-036-C2100-D
- Manufacturer Part Number:
- PLED75W-036-C2100-D
- Part of Description:
- LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 2.1A
- Current - Output (Max) :
- 2.1A
- Efficiency :
- 89%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 12 ~ 36V