LED40W-114-C0350-D
- Manufacturer Part Number:
- LED40W-114-C0350-D
- Part of Description:
- LED DRIVR CC AC/DC 38-114V 350MA
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 40 W
- Size / Dimension :
- 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 38 ~ 114V