SPA-100-12
- Manufacturer Part Number:
- SPA-100-12
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 12V 102W
- Current - Output 1 :
- 8.5 A
- Efficiency :
- 72%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 102W
- Size / Dimension :
- 6.30" L x 3.82" W x 1.65" H (160.0mm x 97.0mm x 42.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V