PS3V-030AF12C
- Manufacturer Part Number:
- PS3V-030AF12C
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 12V 30W
- Current - Output 1 :
- 2.5 A
- Efficiency :
- 83%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30W
- Size / Dimension :
- 3.76" L x 1.36" W x 2.70" H (95.5mm x 34.5mm x 68.5mm)
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V