PJ-24V30WCNA
- Manufacturer Part Number:
- PJ-24V30WCNA
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 24V 30W
- Current - Output 1 :
- 1.3 A
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30W
- Size / Dimension :
- 4.92" L x 2.36" W x 1.42" H (125.0mm x 60.0mm x 36.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed, Conformal Coated
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V