AWSP150-24
- Manufacturer Part Number:
- AWSP150-24
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 24V 150W
- Current - Output 1 :
- 6.3 A
- Efficiency :
- 83%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 150W
- Size / Dimension :
- 7.83" L x 3.86" W x 1.97" H (199.0mm x 98.0mm x 50.0mm)
- Voltage - Input :
- 88 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V