77DB-12-24
- Manufacturer Part Number:
- 77DB-12-24
- Part of Description:
- 24V AC 12VA
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Power (Watts) :
- 12 W
- Size / Dimension :
- 3.23" L x 2.28" W x 2.17" H (82.0mm x 58.0mm x 55.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 230VAC
- Voltage - Output :
- 24VAC