77DS-06-24
- Manufacturer Part Number:
- 77DS-06-24
- Part of Description:
- 24V AC 6VA
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output (Max) :
- 250mA
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Power (Watts) :
- 6 W
- Region Utilized :
- Australia
- Size / Dimension :
- 2.76" L x 1.69" W x 2.17" H (70.0mm x 43.0mm x 55.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 240VAC
- Voltage - Output :
- 24VAC