77DE-06-24
- Manufacturer Part Number:
- 77DE-06-24
- Part of Description:
- 24V AC 6VA
- Approval Agency :
- CE, GS, TUV
- Current - Output (Max) :
- 250mA
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Power (Watts) :
- 6 W
- Region Utilized :
- Europe
- Size / Dimension :
- 2.64" L x 1.93" W x 1.57" H (67.0mm x 49.0mm x 40.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 230VAC
- Voltage - Output :
- 24VAC