77DA-12-24
- Manufacturer Part Number:
- 77DA-12-24
- Part of Description:
- 24V AC 12VA
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Power (Watts) :
- 12 W
- Size / Dimension :
- 3.03" L x 1.93" W x 1.57" H (77.0mm x 49.0mm x 40.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 120VAC
- Voltage - Output :
- 24VAC