LDU2030S600
- Manufacturer Part Number:
- LDU2030S600
- Part of Description:
- LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 600MA
- Current - Output (Max) :
- 600mA
- Efficiency :
- 95%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 17 W
- Size / Dimension :
- 0.80" L x 0.40" W x 0.27" H (20.3mm x 10.2mm x 6.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 30V
- Voltage - Input (Min) :
- 7V
- Voltage - Output :
- 2 ~ 28V