LDH-45B-700
- Manufacturer Part Number:
- LDH-45B-700
- Part of Description:
- LED DRIVER CC BOOST 21-64V 700MA
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 95%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 45 W
- Size / Dimension :
- 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Output :
- 21 ~ 64V