WD-B60X80NWH
- Manufacturer Part Number:
- WD-B60X80NWH
- Manufacturer/Brand:
- c3controls
- Part of Description:
- WIRE DUCT SLOT 2PC ADH SCR 6.75'
- Manufacturer :
- c3controls
- Product Category :
- Wire Ducts, Raceways
- Color :
- White
- Features :
- Height :
- 3.150" (80.00mm)
- Length :
- 6.75' (2.06m)
- Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Mounting Type :
- Adhesive, Screw
- Product Status :
- Active
- Width :
- 2.360" (59.94mm)