SK-0.5/200B
- Manufacturer Part Number:
- SK-0.5/200B
- Manufacturer/Brand:
- American Recorder Technologies, Inc.
- Part of Description:
- Split Self Wrap 0.5" x 200' Blac
- Manufacturer :
- Product Category :
- Spiral Wrap, Expandable Sleeving
- Abrasion Protection :
- Abrasion Resistant
- Color :
- Black
- Diameter - Inside, Expanded :
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 0.500" (12.70mm)