SK-1.5/050W
- Manufacturer Part Number:
- SK-1.5/050W
- Part of Description:
- Split Self Wrap 1.5" x 50' White
- Color :
- White
- Diameter - Inside, Expanded :
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 1.500" (38.10mm)