SK-1.5/050B
- Manufacturer Part Number:
- SK-1.5/050B
- Part of Description:
- Split Self Wrap 1.5" x 50' Black
- Color :
- Black
- Diameter - Inside, Expanded :
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 1.500" (38.10mm)