SK-1.5/025W
- Manufacturer Part Number:
- SK-1.5/025W
- Manufacturer/Brand:
- American Recorder Technologies, Inc.
- Part of Description:
- Split Self Wrap 1.5" x 25' White
- Manufacturer :
- Product Category :
- Spiral Wrap, Expandable Sleeving
- Abrasion Protection :
- Abrasion Resistant
- Color :
- White
- Diameter - Inside, Expanded :
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 1.500" (38.10mm)