SK-0.5/025W
- Manufacturer Part Number:
- SK-0.5/025W
- Part of Description:
- Split Self Wrap 0.5" x 25' White
- Color :
- White
- Diameter - Inside, Expanded :
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 0.500" (12.70mm)