04-SCBW50-10BK
Manufacturer Part Number:
04-SCBW50-10BK
Part of Description:
SELF WRAP 1.969" X 10' BLACK
Color :
Black
Diameter - Inside, Expanded :
2.047" (52.00mm)
Diameter - Inside, Non-Expanded :
1.969" (50.00mm)
Material Flammability Rating :
UL94 V-2
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C