QES-125-1/8-01-SS1000FT
- Manufacturer Part Number:
- QES-125-1/8-01-SS1000FT
- Part of Description:
- EXPAND SLEEVING 1/8"X1000' BLK
- Diameter - Inside, Expanded :
- 0.187" (4.75mm)
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 0.125" (3.18mm)
- Length :
- 1000' (304.80m)
- Operating Temperature :
- -70°C ~ 125°C