QES-125-3/4-01-SS250FT
- Manufacturer Part Number:
- QES-125-3/4-01-SS250FT
- Part of Description:
- EXPAND SLEEVING 3/4" X 250' BLK
- Diameter - Inside, Expanded :
- 1.250" (31.75mm)
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 0.750" (19.05mm)
- Length :
- 250' (76.20m)
- Operating Temperature :
- -70°C ~ 125°C